Terrassi ehitaja

Terrass.ee terrassimeister on midagi muud kui lihtsalt terrassi ehitaja. Siinkohal ehitaja on pigem üldine mõiste alates kipsi paigaldajast kes suurobjektidel läbi tolmu ja müra tihtilugu oma töö õiget tulemustki ei näe. Sellise ehitusmehe tööülessanneteks tahetakse tihti lugeda kõike mida käsitsi panna, tassida ja lükata annab. Karjäärivõimalused aga lõppevad tihti siis kui kopp on ees ja alltöövõtja-alltöövõtja projektijuhi käest tuleb oma töötasu nuiata. Kui see on argipäev ei ole sa vist terrassi ehitaja.

Terrassimeister on iseseisev ja loov oma töös ja tegemistes ning suudab ja saab rõõmu tunda oma käe ja silmaga loodud tulemusest. Saab selle eest väärika tasu. Liiati asuvad kaunimad terrassid eramajade kenades päikeseküllastes sisehoovides. Kus valmides on terrassi ehitaja tulemus nagu kirss tordil. Iseenesest mõistetavalt tunnevad sellest siirast rõõmu nii tellija kui ka terrassimeister ise.

Kaunis ja käega katsutav tulemus võluvad tihti kinnisevõitu eestlasegi suust kiidusõnu välja, loomulikult ka õiglase tasu.

  • Terrassimeister on väärtusi loov ettevõtja kellele on toeks kogu terrass.ee meeskond.
  • Terrass.ee tiim koosneb iseseisvatest üksustest kelle koostöö tulemusena luuakse tervik.

Eelarvstuse ja müügi pool valmistavad ette vajalikud teostusjoonised ja tööde loetelu, mille järgi on juba lihtne terrassi mõõte jälgida ning rida-realt tükk-tükilt kokku klopsida.

  • Samuti annab korralik eeltöö ja tööde loetelu täpse ülevaate tööde maksumusest nii terrassimeistrile kui ka kliendile.
  • Mis omakorda vähendab pingeid ja võimaldab rahaasju korrektselt ja kiiresti korda ajada(max 7 päeva).
  • Transpordi maksumust arvestame selliselt, et terrassi ehitaja bussi/kaubiku kus on hoiul ka tööriistad ja väikevahendid kulud saaksid kaetud igapäevastel sõitudel objektile ning tagasi (vajadusel hoiustamine 24h valvega territooriumil).

Laomees-autojuht komplekteerib kaubad ja toimetab need õigeaegselt kliendi hoovile, kust on terrassi ehitajal neid juba mugavam oma kohale sobitada. Kui aga miski ei sobitu või lihtsalt tundub, et juhe on koos ja arvud ei klapi ning raamatupidamine kipub rappa, saab tuge terrass.ee meeskonnalt.

Vahest on abi siis muidugi ka puhkusest mida oleme üritanud sobitada inimeste soovide järgi näiteks laste koolivaheaegadega

  • Jõuludel 3nädalat ja nädal Jaanipäeva paiku.
  • Muidugi peame lugu riiklikest pühadest ja
  • kaks puhkepäeva nädalas oleme ka endale ja oma lähedastele jätnud.

Ülejäänud aasta oleme kenasti tööga sisustanud, suuremaid ja vähemaid unistusi täites. Vahest on ilm ka tuppa sundinud siis saab terrassi põrandaga asendada. Mõned põranda tööd võimaldavad hooajalisust leevendada ja igakuiselt makstav töötasu tagab ka väikeettevõtjale sotsiaalset garantiid, haigekassa jne. Haigustest rääkides on meie töökeskond õues värske õhu käes ja otsekontaktid vähesed. Ka COVID pole siiani pääsenud meie töörütmi otseselt häirima.

Terrass.ee garanteerib oma koostööpartneritele tasu ka siis kui see peaks terrassimeistrist mittesõltuvatel põhjustel viibima või veelgi hullem mitte laekuma. Seega kui tulemus on hea siis ka tasu on vääriline.

Gunnar meie tiimi pikima staaziga 10a terrassimeister tavatseb öelda, et

“teen lihtsalt nii nagu teeks endale”.

Elu aga koosnebki lihtastest asjadest mis rõõmu valmistavad. Tunne sellest mille oled oma kätega loonud on teadagi siiras, lisaks jäävad meile ju ka fotod mis aitavad seda uuesti kogeda.

Kui soovid liituda terrass.ee meeskonnaga [võta ühendust] või soovita sõbrale[f]