KUIDAS TERRASSI EHITADA

terrass lehis

Terrass tuleb meelde, kui päike käib kõrgelt, akna taga on mõnus murulapp, terve aed või laiub lausa heinamaa. Tahaks katta kohvilaua õue, aga laud kõigub ja toolijalg vajub maasse. Suvega saab ära trambitud ka kõige kõvem muru.
Kui saaks akna alla või ukse ette väike terrass, tooks ka jalgadega vähem prahti õuest tuppa. Eramu terrass ’i ise ehitades, nõuab see hulka tööd ja võib juhtuda, et kogu hoov saab tükiks ajaks segi pööratud.

Terrassi ehitus mõne päevaga

Terrassi ehitus Teie kodu õuel ei pea muutma Teie kodu mitmeks kuuks ehitustandriks.
Korralik terrass, millel on mõnus   aega veeta, valmib päeva või   paariga. Terrassi ehitus võtab Terrass.ee meistritel tõesti aega vaid mõne päeva. Tehtud tööd ja meie terrassi ehitus kogemused lubavad anda oma tööle aastase  garantii.

Terrassid pakuvad naudingut

Mis võiks olla mõnusam kui värskel, kastesel hommikul juua terrassil hommikukohvi? Päikeselisel päeval saavad terrassid kodu kõige meeldivamaks kohaks, kuhu koondub kogu õue elu. Lamamistooli sätib end see, kes laseb päikesel end paitada, teisal aga rõkkavad terrassid laste kilkeist. Mõnel pool on õue seatud hoopis välikontor.
Kui aga grillipidu, siis kus mujal kui terrassil?

Terrassi ehitus Terrass.ee meistritelt

Terrassi ehitus algab planeerimisest, koha valikust ja mõõtmetest. Vajadusel võiks lasta teha projekti. Mõõdud käes ja soovid teada, tuleks need edastada, et saaksime teha pakkumise. Esimese kohvi oma uuel terrassil saate nautida juba järgmisel hommikul peale terrassi ehitust. Terrassi ehitusel kasutame valmis vundamendiposte, eelnevalt töödeldud ja viimistletud terrassimaterjali, seetõttu ei vaja need enam objektil enam aega kuivamiseks ega tardumiseks. Kogemused, head tööriistad ja sobiv terrassimaterjal, võimaldavad Teie terrassi ehitada valmis päeva või paariga. Mida kiiremini valmib töö, seda vähem on häiritud Teie igapäevatoimetused ja seda odavam on ka terrassi ehituse hind.

Ilus ja hea terrass Terrass.ee meistritelt

Seda, et tehtud töö igati vääriline ja aus on, tagame 2 aastase garantiiga. Tellimused täidame nädala jooksul ja terrassi ehituseks kulub päev või paar.