KUIDAS TERRASSI EHITADA

Terrass mida ümbritseb lillepeenar Rae

Terrass, lehtla, aiamaja, rõdu või hoopis suvekohvik ehk restorani terrass , kus veedetud kvaliteetne aeg ehib meie kauneimaid mälestusi. Kaunis terrass, kus platvorm ja piire eraldab kohalviibija ümbrusest või hoopis liidab loodusega. Avatud või kinnine terrass, mille varikatus on praktiline puit-terrassi põranda kaitseks ja hoiab ära ebameeldiva ilmaüllatuse, mis väliürituse võib nurjata. Imemees OÜ on on saavutanud oma klientide silmes meisterliku terrassi ehitaja kuvandi.

Terrassi ehitus

Eramu terrass ehitatakse enamasti maja või hoone osana mis ühendab välisruumi sujuvalt sisepinnaga. Välikohviku või restorani tänava terrassi ehitus erineb eramu terrassist oma eraldiseisva paigutuse poolest ja on lihtsalt demonteeritava ehitusega. Aluspinnast sõltuvalt on mõnevõrra erinev ka terrassi ehitus ja konstruktsioon. terassi ehtiamine pehmele või ebatasasele pinnale eeldab, et rajatakse terrassi vundament.Kui terrassi ehitamine toimub kõval ja stabiilsel aluspinnal võib terrassi vundament puududa. Ajutine suve terrass koosneb terrassi moodulitest, milledest terrassi ehitus on lihtne ja kiire.

Terrasside ehitus kogemused

Imemees oü on 8 aastase kogemusega ja tunnustatud terrassi ehitaja.
Ettevõte Imemees oü pakub terrasside ehitus teenust, nii terviklahendusena kui eraldi teenuseid ja terrassi detaile: terrasside ehitus, terrassi varikatuste ja katusekatete valmistamine, välikohviku kujundus, terrassi paigaldus ja abi projekteerimisel ning vajalike kooskõlastuste vormistamisel.